ART / Lithographs / Litograph in colors 15792081
nr 1579 2081
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. Signed, litograph in colors, numbered 114/125. Sheet: 53x68 cm, outer dimensions including frame: 58x72, missfärgningar, fuktskada.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, färglitografi, numrerad 114/125. Bladets mått: 53x68 cm, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
Condition: missfärgningar, fuktskada
1000
SEK 800
Monday November 20 2023
at 18:13:55
16/11 22:58:10
700 kr
19/11 23:08:44
- Thema-auction
Nov 20
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann